Znajdź odpowiednie jedzenie

Lincoln Petfood to proste produkty, które mają na celu utrzymanie zwierząt w jak najlepszym zdrowiu. Wszystkie nasze karmy dla kotów i psów są wytwarzane z najwyższej jakości składników. Nie zawierają żadnych farmakologicznie aktywnych suplementów. Ich zadaniem jest właściwe odżywianie – to znaczy umożliwienie ciału zwierzęcia radzenia sobie z tym, co robi najlepiej: naprawiać się oraz zapobiegać chorobom. Tylko tyle – i aż tyle. 

Co zyskujesz?

Energia i przywiązanie naszych pupili są prostym odzwierciedleniem tego, jak o nie dbamy. Opieka i uczucia, którymi darzymy zwierzęta, są równie ważne jak posiłki, które im zapewniamy. Wspólna zabawa i razem spędzony czas – uszczęśliwiają (i to obie strony: i tę futrzastą, i człowieka!), a pełnowartościowa, zbilansowana dieta czworonoga to gwarancja jego zdrowia i dobrego samopoczucia.

Karma najwyższej jakości

„Jesteśmy tym, co jemy” – ta prawda odnosi się nie tylko do nas, ludzi, ale i do świata zwierząt. Nasze karmy dostarczają organizmowi zwierzęcia cennych minerałów i wartości odżywczych, dzięki czemu jego sierść staje się lśniąca, skóra zdrowa, a oczy błyszczące. 

Najnowsze produkty